Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Bychlew - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec Łódź

Górna,Łódź(Bychlew + 16 km)

6 990 000 zł2 943 m² 2 375,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 311 m²

Atrakcyjny obiekt z dużym potencjałem pod każdą działalność wraz z domem i ogrodem. Możliwość adaptacji na około 30 lokali mieszkalnych. Bez prowizji od kupującego! Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Górna,Łódź(Bychlew + 16 km)

7 560 000 zł1 084 m² 6 974,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Nowoczesny budynek inwestycyjny | łódź | 100% wynajęty | gotowy produkt suma pow. Najmu 695,93 powierzchnia całkowita 1084,76 Jako powierzchnię najmu przyjęto powierzchnię, która może generować.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Pabianice

Pabianice(Bychlew + 3 km)

59 000 zł15,50 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam garaż umiejscowiony w ciągu garaży Pabianice , Wyszyńskiego 7 ( za blokiem) Powierzchnia 15.5 m2 Prąd Na dachu papa Drewniana brama wjazdowa Na tylnej ścianie pęknięcie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tkacka

Pabianice(Bychlew + 3 km)

1 100 000 zł550 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

*dochodowy hostel pracowniczy | gotowy biznes | umowy najmu * Na sprzedaż dochód pasywny w sprawdzonym modelu biznesowym - funkcjonujący hostel pracowniczy z najemcami oraz dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łódź(Bychlew + 16 km)

4 450 000 zł4 440 m² 1 002,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

60 km od Łodzi. Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, położony w miejscowości Niechcice, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Około 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki(Bychlew + 22 km)

1 790 000 zł648 m² 2 762,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 115. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł5 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Unikalna kamienica przy ulicy Piotrkowskiej, łódź Przedstawiamy niezwykłą ofertę sprzedaży prestiżowej nieruchomości w sercu Łodzi na jednej z najbardziej znanych i historycznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł530 m² 1 792,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:765 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Zgierzu (osiedle Kurak), w województwie łódzkim. Obiekt przy ul. Kuropatwińskiej to miejsce na rozwój biznesu, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgierz

Zgierz(Bychlew + 25 km)

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Oferuję do sprzedaży budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na dwóch działkach o powierzchni 1107m2. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łódź

Teofilów,Łódź(Bychlew + 16 km)

6 000 000 zł3 894 m² 1 540,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 3895 m2 na który składają się dwa połączone, położone bezpośrednio obok siebie budynki. Obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Bychlew

Bychlew,łódzkie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:579 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy obiekt noclegowy zlokalizowany w Bychlewie koło Pabianic, w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do Pabianic i okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bychlew

Bychlew,łódzkie

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Na sprzedaż zakład produkcyjny idealny na gastronomię lub cukiernię itp. Zakład w ciągłym użytkowaniu od 27 lat Powierzchnia około 170 m2 działka 4200 m2 wyłożona częściowo kostką.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij